CS:GO Wallhack

WallHack ile görmediğiniz hiç bir şey kalmasın!
Duvarların ardına hükmedin!
WallHack, CS:GO oyununda duvarların arkasındaki, hatta uzaktaki oyuncuları dahi görebilmenizi sağlar.
WallHack için 2 mod bulunur. Can Değerine göre veya Takıma göre renklendirme.

NinjaWare Wallhack, FaceIt Üzerinde Çalışıyor!

(Hile, donanımınızı destekliyorsa işe yarayacaktır. Şu anda FaceIt üzerinde çalışacağını garanti etmiyoruz.)

Can değerine göre Wallhack Modu

Oyuncunun çevresindeki WallHack parlaması ile oyuncunun can değeri değiştikçe parlama rengi değişir. WallHack özelliğini sadece rakip takım için, sadece kendi takımınız için veya herkes için aktifleştirebilirsiniz.

Rakibe Karşı Avantajı Nedir?

Karşınızda birden fazla düşman varsa, muhtemelen bunlardan bir tanesini siz eleyeceksiniz ve diğeri de sizi eleyecek. Rakiplerinizi can değerlerine göre farklı renklerde göreceğiniz için can değeri az olan kullanıcıya doğru hamle yapmanız skor açısından yararınıza olacaktır.
Eğer rakibiniz karşınızda değilse, duvarların arkasındayken de çevresindeki parlama efekti sayesinde can değerlerini göreceğiniz için can değeri düşük rakibin sizi görme ihtimalinin en az olduğu alana yönelerek riskinizi en aza indirebilir, böylece sıralamalarda en yukarıya çıkabilirsiniz.

Takımınıza Avantajı Nedir?

Kendi takımınız için WallHack aktifleştirdiğinizde, rakip takımı ve kendi takım üyelerinizin haritanın neresinde olduğunu ve can değerinin ne kadar olduğunu gözlemleyebileceğiniz için zor durumda olan takım üyenize yardıma gidebilir böylecek takımınızın rounddan galip çıkmasını sağlayabilirsiniz.
Ayrıca Observer (öldüğünüzde/izleme modunda olduğunuzda) iken rakiplerinizin haritanın neresinde olduğunu ve can değerlerini de görebileceğiniz için takım arkadaşlarınızı uyarabilir veya yönlendirebilirsiniz. Genel anlamda takımın roundu alması için çok faydalı bir özelliktir.

Hangi Özellikle Kullanılabilir?

WallHack özelliğini AimBot ve TriggerBot ile kullanmanız tavsiye edilir. Rakibinizin duvar arkasındaki görüntüsünden hareket edeceği alana doğru nişan almanız yeterli. NinjaWare gerisini halledecektir.
WallHack
CSGO WallHack

Takıma Göre Walhack Modu

WallHack özelliğini Takım Rengi modunda çalıştırmanız durumunda renkler sizin seçtiğiniz biçimde sabit tutacaktır.
Ayrıca CSGO Wallhack'i Chams modunda kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde wallhack parıltıları farklı görünecektir.

Rakibe Karşı Avantajı Nedir?

Oyuncuların takımını net seçemediğiniz durumda görüşünüze yardımcı olur.
Rakibinizin net pozisyonunu görerek pozisyon almanızı sağlayarak avantaj sağlar.

Takımınıza Avantajı Nedir?

Kendi takımınız için WallHack aktifleştirdiğinizde, rakip takımı ve kendi takım üyelerinizin haritanın neresinde olduğunu gözlemleyebileceğiniz için zor durumda olan takım üyenize yardıma gidebilir böylecek takımınızın rounddan galip çıkmasını sağlayabilirsiniz.
Ayrıca Observer (öldüğünüzde/izleme modunda olduğunuzda) iken rakiplerinizin haritanın neresinde olduğunu görebileceğiniz için takım arkadaşlarınızı uyarabilir veya yönlendirebilirsiniz. Genel anlamda takımın roundu alması için çok faydalı bir özelliktir.

Hangi Özellikle Kullanılabilir?

WallHack özelliğini AimBot, TriggerBot ve Chams ile kullanmanız tavsiye edilir. Rakibinizin duvar arkasındaki görüntüsünden hareket edeceği alana doğru nişan almanız yeterli. NinjaWare gerisini halledecektir.