CS:GO TriggerBot

TriggerBot sayesinde hiç bir hedefi kaçırmayın!
NinjaWare Sizin yerinize ateş etsin!
TriggerBot, CS:GO oyununda rakibinizin hedefinize düştüğü anda otomatik olarak ateş eden bir yardımcıdır.
Size fareyi rakibin üzerinde tutmak veya AimBot ile kilitlenmek kalır.

TriggerBot Nedir?

TriggerBot, en kısa tanımıyla NinjaWare'in sizin yerinize ateş etmesi özelliğidir. Rakibiniz hedefinize düştüğü anda NinjaWare sizin yerinize ateş eder. AimBot gibi farklı bir özellikle kombine ederek veya etmeden kullanabilirsiniz. Rakip hedefinizde olduğu sürece ateş edecektir.

TriggerBot Nasıl Kombine Edilir?

TriggerBotun en kolay kullanımı diğer özelliklerle birlikte çalıştırıldığındadır. Örneğin WallHack açık iken duvarın arkasındaki düşmanın ne zaman hedefinize gireceğini kestirirsiniz. AimBot ile hedefinize girdiği anda kilitlenirsiniz. No Recoil ile tepmeyi engelleyerek TriggerBot ile otomatik ateş edildiğinde rakibinizin pek bir şansı kalmaz.

TriggerBot özelliği size atış yapmak için değişik sayısal seçenekler sunar. Tek atış modundayken seri olarak ateş edecek iken 2 veya 3'lü atış modunda atışlar arasında boşluk bırakacaktır.

NinjaWare TriggerBot'un farkı nedir?

Bildiğiniz gibi NinjaWare TriggerBot, External yapı sayesinde CS:GO oyununa herhangi bir DLL dosyası enjekte etmeden çalışır. Diğer hileler oyundaki "ateş etme" fonksiyonunu kullanırken, NinjaWare Windows'taki "fare tıklama" fonksiyonunu kullanır. Bu sayede aslında ateş eden hile değil, siz olursunuz ve VAC-Ban ihtimaliniz sıfıra iner.

TriggerBot Hangi Özellikle Kullanılabilir?

TriggerBot özelliğini WallHack, AimBot ve No Recoil ile kullanmanız tavsiye edilir. TriggerBot sayesinde rakibiniz hedef alanınıza girdiği anda NinjaWare TriggerBot otomatik olarak ateş edecektir. Aynı zamanda No Recoil özelliğini de aktifleştirmiş iseniz ıskalama ihtimaliniz tamamen ortadan kalkar.

TriggerBot