CS:GO AimBot

AimBot sayesinde hiç bir hedefi kaçırmayın!
Rakibinize kilitlenin ve ateş edin!
AimBot, CS:GO oyununda MOUSE1 tuşuna basılı tuttuğunuz sürece nişangahınızı (crosshair) rakibinize kilitler.
MOUSE1 tuşunu bıraktığınızda kilitlenme sonlanır.

AimBot Nedir?

AimBot, en kısa tanımıyla NinjaWare'nin sizin yerinize nişan alması özelliğidir. Uçaklardaki kilitlenme mekanizmasıyla aynı mantıkta çalışır.

AimBot Nasıl Çalışır?

NinjaWare'nin özel Aimbot, u diğer hilelerden farklı olarak kendi kendine devreye girmez. Siz devreye girmesini istediğinizde MOUSE1 tuşuna basılı tutmalısınız. MOUSE1 tuşuna basılı tuttuğunuz sürece hedefinize gelen düşmana direkt olarak kilitlenecektir. Siz MOUSE1 tuşuna basılı bir şekilde boş bir alanabakarken rakibiniz önünüzden geçerse AimBot rakibe otomatik olarak kilitlenir. Aynı şekilde rakibiniz hedefinizdeyken bastığınızda da AimBot kilitlenecektir. NinjaWare AimBot, Wallhack ile entegre çalışmaktadır. AimBot ile bir rakibe kilitlendiğinizde rakibiniz duvarın arkasında dahi olsa siz MOUSE1 tuşunu bırakana kadar veya rakibiniz ölene kadar kilitli kalmaya devam edecektir.

AimBot Hangi Özellikle Kullanılabilir?

AimBot özelliğini WallHack, TriggerBot ve No Recoil ile kullanmanız tavsiye edilir. TriggerBot sayesinde rakibiniz hedef alanınıza girdiği anda NinjaWare TriggerBot otomatik olarak ateş edecektir. Aynı zamanda No Recoil özelliğini de aktifleştirmiş iseniz ıskalama ihtimaliniz tamamen ortadan kalkar.

Aimbot